Izolator – praca w Niemczech

Dla naszego Klienta – globalnego dostawcy systemów szalunkowych dla budownictwa komercyjnego i przemysłowego, w związku z dynamicznym rozwojem, PILNIE poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Szukamy 20 osób od zaraz!!!

Miejsce pracy: Niemcy (Ludwigshafen, Gelsenkirchen)

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie prac izolacyjnych w obszarze ciepła, chłodu, dźwięku
  • Montaż i demontaż izolacji przeciwpożarowych
  • Prace w zakresie instalacji nowej izolacji na rurociągach, prace pomiarowe.

 Wymagania:

  • Znajomości j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny (szkolenie będzie prowadzone wyłącznie w języku niemieckim)
  • Gotowość przeprowadzki do Niemiec
  • Dobre warunki zdrowotne (umożliwiające wykonywanie pracy na wysokości)
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Transport do Niemiec
  • Zakwaterowanie w nowych, wyposażonych, 4-osobowych mieszkaniach o metrażu 65m2,
  • Pełne przeszkolenie oraz pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ososby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie cv na adres: rekrutacja@newmanco.pl